جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

درباره ما

شرکت زیست‌فناوری رویش پایدار البرز (RPA) در سال ۱۳۹۷ با هدف تولید و تکثیر پایه‌های رویشی سالم و سازگار با فضای باز با همکاری شرکت تعاونی نهالستان برادران حسینی و شرکت دانش‌بنیان زیست‌فناوران نوین گیتی ژن تاسیس شد و در سال ۱۳۹۸ موفق به دریافت گواهی دانش‌بنیانی محصولات خود شد.

تاریخچه رویش پایدار

شراکت نهالستان برادران حسینی با سابقه‌ی درخشان ۵۰ ساله در عرصه‌‌ی تولید نهال‌های مثمر و شرکت دانش بنیان زیست فناوران نوین گیتی ژن با سوابق موفق تولید دانش فنی تکثیر کشت بافتی انواع محصولات باغبانی نقطه‌ی عطفی بود که ما تجربه‌ و علم و فناوری را در راستای هم به کار بگیریم  و موفق به تولید محصولات جدید و ارتقای کیفیت محصولات خود شویم.

شرکت رویش پایدار البرز در سال ۱۳۹۷ با احداث ۳۰۰ مترمربع آزمایشگاه مجهز کشت بافت و همچنین ۴۰۰۰ مترمربع گلخانه‌ی مدرن در شهرستان نظرآباد، روستای شیخ حسن (استان البرز) پا به عرصه‌ی تولید گذاشت. این شرکت در سال ۱۳۹۷ با همکاری نسل دوم و سوم خانواده‌ی حسینی همچنین با تکیه بر تیمی مجرب به هدایت فنی آقای پژمان آزادی واحد تحقیق و توسعه‌ی خود را راه‌اندازی کرد.

 در سال ۱۴۰۰ اولین اسکرین‌هاوس بخش خصوصی در منطقه استان‌های تهران و البرز توسط این شرکت به مساحت حدودا ۴۰۰ متر مربع تأسیس شد. 

متر مربع اسکرین هاوس
0
متر مربع آزمایشگاه مجهز کشت بافت
0
متر مربع گلخانه مدرن
0

کار تخصصی ما

کار تخصصی ما تولید پایه‌های رویشی از طریق کشت بافت و همچنین پیوند این پایه‌ها با بهترین و جدیدترین ارقام مثمر در شرایط گلخانه‌ای “نهال پیشرو” می‌باشد. خدمات این شرکت به  باغداران حرفه‌ای و حتی کم‌تجربه در حوزه‌ی تولید محصولات باغچه‌ای، ارائه می‌شود. همچنین تیم مشاوره‌ای شرکت آماده خدمت به مشتریان گرامی در حوزه‌ه‌های کشت و پرورش نهال، تغذیه و مبارزه با آفات و بیماری‌ها می‌باشد.

ماموریت ما

این شرکت ماموریت خود را تولید گیاه با کیفیت قرارداده است و تولید هر گیاه با نظارت و مراقبت‌های شبانه‌روزی نیروهای کنترل کیفی همراه می‌باشد.

هدف ما

هدف ما این است که با بهره از فناوری‌های جدید حوزه‌ی باغبانی دنیا، توسعه‌ی کشت نهال‌های سالم و باکیفیت را در سراسر ایران عزیز با اقلیم‌های آب و هوایی متفاوت نهادینه کنیم و در این راه ناهموار از تجارب کارشناسان تحقیقاتی شرکت، محققین برجسته موسسات تحقیقاتی و دانشگاهی ملی و بین المللی بهره می‌بریم. 

چشم‌انداز ما

چشم‌انداز ما پرداختن به ابعاد زیست‌محیطی و مشتری‌مداری است. زیرا جهان پیرامون مارا طبیعت و دیگران تشکیل داده‌اند و ما در مسیر تولید محصولاتمان علاوه بر پرداختن به کیفیت که ماموریتمان نیز هست به تجربه‌ی مشتری و اثری که از خود برای طبیعت به جا می‌گذاریم نیز می‌نگریم.